Рейтинг@Mail.ru

Проектування і виготовлення конструкцій зі скла


Конструкції будь-якої складності за доступними цінами

Про нас

Скляна майстерня «Sokolglass» займається проектуванням, виготовлення під замовлення і установкою виробів зі скла з 2010 року. Компанія надає послуги жителям Києва та Київської області. З великими замовниками працює по всій території України.

Наше кредо - ретельний контроль якості використовуваних матеріалів і надійності готової конструкції.

140x140

Доступні ціни (вкладемося у ваш бюджет)

140x140

Мінімальні терміни виготовлення (від 1 тижня)

140x140

Безкоштовний ремонт протягом 1 року після установки

У скляній майстерні компанії «Sokolglass» виготовляються такі види скляних конструкцій:

Вироби для душа та ванної:
стаціонарні і розсувні перегородки, двері для душових ніш, 17 видів кабінок з прозорого, матового і кольорового скла. Розмір і форма залежить тільки від ваших уподобань.

Скляні двері усіх видів:
від міжкімнатних в алюмінієвому профілі з візерунковими матуванням до повністю прозорих офісних на точкових кріпленнях. Використовуємо поворотні, маятникові і розсувні італійські механізми.

Декоративні інтер'єрні дзеркала будь-якого розміру.
Монтуємо цілісне полотно, або створюємо мозаїку з елементів потрібної величини і форми. У майстерні можливо прикрасити елементів панно фацетом (скіс по краю скла).

Скляні фартухи для кухні
точно під розмір вашого гарнітура. Враховуємо розташування розеток і вимикачів з точністю до 1 мм. Прикрашаємо скіналі декоративним матуванням, фарбуємо скло, доповнюємо фотодруком і кольоровим підсвічуванням.

Вироби для офісу:
Цільноскляні перегородки висотою до 3,0, панорамні скляні стіни (стаціонарні, зсувні або з дверима). За бажанням клієнта наносимо на склі корпоративну символіку, фарбуємо в будь-який кольор RAL.

Прозоре огорожа для сходів і конструкції з цільноскляними сходами.
Використовуємо загартоване скло або спеціальний комбінований триплекс.

Як працює скляна компанія «Sokolglass»?

600 наших клієнтів високо оцінили:

Відповідність проекту з точністю до 1 мм.

Можете бути впевнені, що конструкція буде виглядати в точності так, як ви хотіли. Ми не відхиляємося від проекту ні за розмірами, ні по дизайну.

Довговічні конструкції.

Для всіх виробів (крім дзеркал і скіналі) використовується високоміцне загартоване скло, кромки ретельно поліруються в майстерні. Матеріал проходить перевірку якості до початку обробки.
Розрахунковий період використання скляних конструкцій - 50-80 років.

Висока надійність кожного виробу.

Створюючи проект, інженер враховує можливості фурнітури і скла, тому при необхідності в конструкцію додаються додаткові кріплення, розпірні штанги, регулюється розмір рухомих панелей. В результаті ми впевнені, що цей продукт відмінно витримає будь-які умови експлуатації.

Професійний монтаж по Києву і області.

Майстри нашої скляної компанії виконують установку з високою точністю і без зайвого шуму і пилу. У нас є досвід установки офісних перегородок під час робочого дня. При цьому ми не завадили нікому зі співробітників офісу.
Гарантія на роботу - 1 рік.

Схема роботи

Не знайшли в нашому асортименті потрібного вироби зі скла - зателефонуйте в майстерню «Sokolglass», і ми обговоримо можливість реалізації вашої задумки.
(067) 456-14-92

7

Вік компанії «Sokolglass» в роках

17

Кількість звернень в день

814

Виконані проекти

Коли потрібні недорогі, ефектні і надійні вироби зі скла - просто звертайся в скляної компанії «Sokolglass».