Поради, яку фурнітуру для душових кабін вибрати
 • Переглядів: 6024
 • Дата: 2018-01-26 11:25:28

Фурнітура для скляної душової кабіни: профіль, точкове кріплення

При установці скляних конструкцій важливо використовувати якісний кріпильний матеріал. Особливо, якщо мова йде про фурнітуру для душових кабін.

Міцні і вологостійкі деталі служать декоративним елементом і одночасно підкреслюють загальний інтер'єр санвузла. Найчастіше, скляні душові кабіни встановлюють на профіль або точкове кріплення. Що надійніше і який варіант монтажу вибрати для себе, постараємося розібратися детальніше.

Особливості установки скла в профіль

Багато покупців при виборі фурнітури для душових кабін зі скла , віддають перевагу профілю. Він буває П-подібний і затискний клемний. Вибір остаточного варіанту залежить від розміру скла і приміщення.

Такий вид монтажу має на увазі установку прозорого полотна в спеціальні осередки, які кріпляться до підлоги або стіни. Профіль може бути виконаний з алюмінію або нержавіючої сталі і пофарбований в різні кольори.

3 пункту на користь профільного кріплення:

 • 1. Герметичність.

  Скло, одягнене в профіль, ідеально прилягає до стіни, що повністю виключає наявність щілин і можливого протікання води.
 • 2. Універсальність.

  Профіль витримує навантаження скляних полотен будь-якого розміру, товщиною 6-10 мм.
 • 3. Безпека.

  Торцеві заглушки профілю запобігають скупчення всередині панелі вологи, гарантуючи захист від грибка, цвілі або корозії.

Зверніть увагу на рівність стін в санвузлі. Наявність виступаючих елементів або ямок може стати проблемою для профільного кріплення. У таких випадках є інша фурнітура для дверей душових кабін зі скла.

Точкове кріплення: всі за і проти

Ще одним способом монтажу скляних душових кабін є точкове кріплення. У такому випадку для з'єднання полотен застосовують спеціальні петлі. Герметичність конструкції досягається шляхом використання ущільнювачів. Скляні двері для душа при такому монтажі можуть кріпитися до стіни або нерухомої частини скляного полотна.

Точкове кріплення буде доречно:

 • при обладнанні душових кабін нестандартної форми;

 • в разі установки конструкції в кімнаті з нерівними стінами;

 • при монтажі скляних дверей в душових нішах.

Подібна фурнітура для скляних душових перегородок і кабін кріпиться через отвір в полотні, що робить конструкцію більш надійною.

Щоб остаточно переконатися в правильності свого вибору, проконсультуйтеся з фахівцями компанії «SOKOLGLASS». Ми не є виробниками фурнітури для дверей душових кабін, але досвід роботи більше 10 років із встановлення скляних конструкцій дозволяє виступати експертами в цій галузі. Телефонуйте: (067) 456-14-92, (044) 379-29-65.