Кольорове скло (сіре, бронзове) - використання в інтер'єрі
 • Переглядів: 4285
 • Дата: 2018-03-15 11:27:20

Кольорове скло: сіре, бронза. Як використовувати в інтер'єрі?

Використання кольорового скла в інтер'єрі як основного або допоміжного елемента різних конструкцій - оригінальний спосіб створити в своєму житлі унікальну обстановку. Це можуть бути скляні двері, перегородки, душові, сходи та інше. Список виробів з кольорового скла залежить від вашої фантазії.

Бронзове і сіре скло: особливості

Незалежно від обраного відтінку скляні конструкції витончено заповнюють обстановку будинку, квартири, магазину, не захаращуючи простір.

Де використовують бронзове і сіре скло?

Крім стандартного застосування кольорового скла - для міжкімнатних або вхідних дверей, є ще кілька варіантів їх використання в обстановці апартаментів будь-якого призначення:

 • Перегородки.

  Потрібні для зонування простору, огорожі площі. Кольорове непрозоре скло затребуване для облаштування ванної кімнати, торгового залу в магазинах, вітальні в приватному житловому будівництві.
 • Душові кабіни.

  Можуть виконуватися з різною кількістю стулок. Бронза та сірого відтінку в їх конструкції дозволять приватно облаштувати санвузол в квартирі, готелі, спорт-клубі.
 • Меблі

  Дуже стильно і оригінально виглядають шафи-купе зі вставками з бронзового, сірого та іншого кольорового скла. Конструкції виглядають сучасно, при цьому не обтяжуючи господарів трудомістким доглядом.

Ще один спосіб нетривіального використання різних видів кольорового скла - створення фартухів, скіналі на кухню. Це додасть «родзинку» в обстановку і захистить робочу стіну від бризок води, крапель жиру.

Бажаючі ознайомитися з фото виробів із застосуванням кольорового скла (бронзового, сірого), побачити можливий декор, заглядайте в відповідний розділ каталогу «Sokolglass». Номер для консультацій: (067) 456-14-92.