Зонування за допомогою скляної перегородки: переваги конструкції

Зонування кімнати за допомогою скляної перегородки - популярний спосіб, який використовується в облаштуванні квартир, будинків, ТЦ, опис і фото якого можна знайти на просторах інтернету. Візуально легка і повітряна конструкція не перекриває доступ сонячних променів до місця відпочинку чи роботи.

Основні переваги скляних перегородок

Стаціонарні і розсувні полотна зі скла - власники наступних переваг:

  • Безпека. Якісні скляні перегородки для зонування створюються з загартованого скла. Воно відмінно витримує механічні пошкодження, удари.
  • Довговічність. Такі конструкції з легкістю протистоять побутовим навантаженням (температурних перепадів, вологості).
  • Швидкість монтажу. Деталі скляних перегородок доставляються в квартиру, де оформляється інтер'єр, повністю готовими до установки. Монтаж займає кілька годин, а зручна система кріплень дозволяє не тільки швидко зібрати, але і розібрати систему.
  • Елементарний догляд. Гладенька скляна поверхня не вбирає пил, бруд, тому легко очищається за допомогою спеціальних засобів.
  • Різноманітність дизайну. Міжкімнатні скляні перегородки декоруються фотодруком, малюнками або написами (піскострумна обробка). Існують варіанти перегородок з різним за кольором і структурою склом, рельєфні і гладкі полотна і т.д.
  • Значний спектр застосування. Подібні конструкції використовують не тільки в житлових апартаментах, але і в кімнатах з надлишком вологості, перепадом температур (наприклад, ванна, кухня).

Крім того, скляні полотна дуже функціональні. Вони допоможуть візуально збільшити простір, зробити його більш світлим, модним і стильним.

На питання щодо зонування кімнати за допомогою скляної перегородки, з детальним описом і демонстрацією фото виконаних робіт дадуть співробітники компанії «Sokolglass», номер для зв'язку: (067) 456-14-92.