Як правильно доглядати за душовою кабіною?

Щоб душова кабіна завжди виглядала, як в день покупки, необхідно знати, чим відмити скло після використання і як правильно це робити. Що є основною причиною забруднення скляних поверхонь кабінки?

Головним джерелом є вода, в якій міститься багато мінералів, солей і інших речовин, що псують зовнішній вигляд пристрою. Тобто чим якісніше водопровідна вода, тим рідше доведеться мити скла душової кабіни.

Як часто потрібно доглядати за душовою кабіною зі скла?

щоденна

– догляд за душовою кабіною зі скла кожен раз після її використання, що включає в себе ополіскування скляних поверхонь водою і витирання їх насухо;

періодична

– виконується з певною регулярністю (раз на місяць, тиждень) і передбачає миття скла спеціальними миючими засобами;

ретельна

– прибирання із застосуванням сильнодіючих розчинів, здійснюється за потребою.

Корисні поради: чим почистити скло душової кабіни

Пам'ятка по догляду за душовими кабінами:

  • Миючий засіб краще видаляється зі скла за допомогою гумового скребка. Якщо використовується ганчірка - вона повинна бути без ворсу.
  • Чим можна помити скло душової кабіни? Спеціальними препаратами (без ацетону, кислот, формальдегідів) або народними методами (2 столові ложки води + 1 столова ложка горілки).
  • Для прибирання можна використовувати абразивні засоби, так як вони можуть подряпати скляну поверхню.

Інтенсивний догляд необхідний для пристроїв, які сильно забруднені або давно не використовувалися.

Металлические и акриловые элементы конструкции можно вычистить посредством обычной зубной пасты: нанести, потереть, смыть. Устранить ржавчину поможет уксус: распрыскать по поверхности, оставить на полчаса и промыть.

Хочете отримати більше інформації, чим відмити і як правильно чистити скла душової кабіни - телефонуйте в компанію «Sokolglass» за тел .: (067) 456-14-92.