Варіанти використання скляних перегородок в квартирі

За фото всіляких видів скляних перегородок можна придумати масу ідей, як використовувати дані конструкції в квартирі. Моделі таких пристосувань підходять як для великогабаритних приміщень, так і для невеликих за площею апартаментів.

5 ідей використання перегородок зі скла

Найчастіше подібні конструкції вибирають для поділу житлової та обідньої зони, або місця для прийому гостей і відпочинку.
Варіанти, які ще можна використовувати:

 • Раздвижная стеклянная перегородка

  Розсувні скляні перегородки для квартири
  Їх варто встановити в спальні, вітальні, кухні, передпокої, квартирі-студії. Дуже зручний варіант, так як є можливість повністю закрити кімнату і при необхідності відкривати стулки конструкції.

 • Установка перегородок в ніші
  Полотна з матового або прозорого скла монтують на ділянці кімнати, відведеному під гардеробну. Це візуально розширює простір і стильно «декорує» шафу з одягом, аксесуарами, постільними речами.

  Стеклянная перегородка в нише
 • Стеклянная перегородка на кухне

  Скляна перегородка між кухнею та вітальнею
  Зону прийому гостей легко відокремити від місця, призначеного для приготування страв, за допомогою стаціонарної скляної конструкції. Її радять прикрасити написами у вигляді рецептів або тематичними малюнками.

 • Перегородка для відділення спального місця
  Ще один спосіб розширити вітальню - об'єднати її зі спальнею і обладнати на окремій ділянці кімнати місце для відпочинку, приховавши його матовою перегородкою. Імпровізовану зону для сну можна в додатку закрити шторами.

  Стеклянная перегородка в спальне
 • Декоративная стеклянная перегородка

  Декоративний варіант
  У цьому випадку полотно служить скоріше прикрасою, ніж функціональною деталлю приміщення. Такий підхід при створенні інтер'єру здатний розбавити незвичайною деталлю традиційне оформлення кімнати.

Універсальний варіант для будь-якого типу і призначення приміщення - цільноскляні перегородки (фото представлено нижче). Вони надійні, міцні і вписуються в різноманітні стильові напрями інтер'єру.

Звернутися з приводу підбору по фото відповідних скляних перегородок в квартиру (на кухню, в спальню, в зал), можна до консультантів компанії «Sokolglass» за номером: (067) 456-14-92.