Види сучасних скляних перегородок

Скляні перегородки - зручний, модний, простий спосіб розмежування різних ділянок приміщення без втрати його освітленості і функціональності. Вони затребувані не тільки в оформленні адміністративних будівель або торгових залів, а й житлових комплексів (квартир, будинків). Така конструкція відмінно доповнює всі різновиди стилів інтер'єру: класику, авангард, лофт, мінімалізм, техно і т.д.

Види скляних перегородок

За функціональним призначенням подібні пристосування поділяють на такі групи:

Стаціонарні скляні двері та перегородки.

Установка монтується 2 способами: точкове кріплення (дозволяє зберегти прозорість конструкції) і за допомогою жорсткого каркаса до підлоги і стелі (надійний і ударостійкий метод). Вона ідеально підходить для розмежування зон в квартирі, заміському житловому будівництві. Такі полотна відрізняються поліпшеною звукоізоляцією, експлуатаційною надійністю і міцністю.

Розсувні цільноскляні перегородки.

Більш універсальний варіант, так як дозволяє не тільки на 100% ізолювати окрему кімнату, а й відкривати / закривати прохід. Скляні розсувні двері і перегородки конструюються за двома основними принципами. Перший - «купе» - оснащений роликовій системою для переміщення конструкції вліво / вправо. Другий - «книжка» - складається до стін, як «гармошка».

Скляні перегородки можуть відрізнятися за матеріалом, способом обробки скла, типу конструкції, дизайну (з фотодруком, піскоструминної обробкою).

Грамотний, обдуманий вибір такої зручної і функціональної системи допоможе створити витончений, неординарний інтер'єр в будь-якому приміщенні. Конструкція додає легкості оформленим простору.

Якщо хочете поставити додаткові запитання по різновидах і призначенням сучасних, незвичайних скляних перегородок, зверніться до консультантів компанії «Sokolglass» за номером для зв'язку: (067) 456-14-92.