Декоративні дзеркала для інтер'єру під замовлення

Використання декоративних дзеркал - улюблений прийом дизайнерів інтер'єру. З їх допомогою можна додати в кімнату природного світла, приховати заважаючі балки на стелі і опорні колони, візуально розчинити великі меблі, розширити межі простору.

Майстри компанії «SOKOLGLASS» виготовлять під замовлення декоративне панно з дзеркал на стіну, або цілісне полотно точно під розмір ніші в стіні, фасаду шафи, іншого конструктивного елемента. Створимо повністю індивідуальний проект, виконаємо доставку і монтаж на об'єкті. Можливо прикраса дзеркала фацетом і художнім матуванням.

Переваги декоративних дзеркал «SOKOLGLASS»

Индивидуально
Індивідуальний розмір

Дзеркало має точно встати в відведену йому нішу, тому при замірах і виготовленні декору ми вимірюємо відстань з точністю до 0,5 мм і кути з точністю до 0,5ᵒ.

Размеры
Будь-яка площа

Виготовимо як модулі для панно розміром 20х20 см, так і цілісні полотна 3х4 м. Єдине обмеження - можливість занести виріб в приміщення. Для кімнат, що примикають до вузького коридору, рекомендуємо купити не суцільне дзеркало, а декоративні модулі з фацетом, якими можна обклеїти стіну або фасад шафи будь-якого розміру.

Прочно
Міцність

В основі дзеркал - скло товщиною 4-6 мм, яке складно розбити як при монтажі, так і при побутовому використанні. Оптимальний варіант для великих полотен - 5 мм, оскільки більш товсте скло занадто важке і обходиться дорожче. Але за бажанням клієнта можемо виготовити декоративне настінне дзеркало довжиною від 4 м і товщиною 6 мм.

Декорирование
Незвичайний дизайн

Пропонуємо не тільки звичайні дзеркала з прозорим склом, а й кольорові. Можливо, для вашого інтер'єру більше підійде графітно-сіре або бронзове дзеркало. За бажанням замовника доповнюємо виріб піскоструминним малюнком.

Щоб подивитися фото з декором стіни дзеркалами, відвідайте нашу галерею готових робіт.

Зеркало в прихожей Зеркало в студии танца Зеркальный камин Зеркальное пано Зеркала в мебели Зеркало в ванной Декоративное зеркало Декоративное зеркало для дома Зеркало в туалет Зеркало в магазине Adidas Зеркальная колона Зеркальная колона в столовой Зеркальное пано Зеркало декоративное

Декоративні дзеркала для інтер'єру: варіанти розміщення

 • Зеркальное пано на потолке

  На стелі візуально збільшують висоту приміщення, роблять його світліше за рахунок відбиття світла люстри і бра.
  Стельові декоративні дзеркала добре підходять для вітальні кімнати в класичному і сучасному стилі.

 • Декор стіни дзеркалами - відмінний прийом для збільшення простору невеликої кімнати. Можливе використання цільного полотна, панно.

  Зеркало на стене в спальне
 • Зеркало в мебели

  Дзеркало як елемент декору інших конструкцій може прикрашати торці і фасади меблів або служити задньою стінкою серванта.
  У першому випадку допомагає візуально розчинити громіздкі предмети. У другому - збільшує глибину полиць, подвоює розставлені на них декор, створює відчуття додаткового простору.

 • Фігурні декоративні дзеркала для стін у вигляді панно з невидимими деталями кріплення приймають і класичні, і сучасні форми. Вони прикрашають простір, роблять інтер'єр цікавіше і складніше.

  Фигурное зеркало

Якщо вас цікавить, у скільки обійдеться той чи інший варіант декоративного дзеркала для будинку, магазину, адміністративного приміщення, замовте розрахунок вартості у нашого менеджера по номеру
(067) 456-14-92
Або скористайтеся формою зворотного зв'язку

Ексклюзивні дзеркала в «SOKOLGLASS»

 • Правильні розміри і міцність конструкції.
 • Короткі терміни виготовлення.
 • Ціни на декоративні дзеркала «від виробника».
 • Професійний монтаж з гарантією 1 рік.

Щоб купити індивідуальне декоративне дзеркало для незвичайного інтер'єру, замовити полотна для декору шафи або модулі для настінного панно, звертайтеся в компанію «SOKOLGLASS». Виготовимо необхідну прикрасу будь-якого розміру точно в строк.