Художнє матування скла. Каталог малюнків

Провести враження на гостей, створити ексклюзивну конструкцію і неповторний інтер'єр допоможе вам художнє матування скла. Художнє матування, являє собою нанесення на поверхню скла або дзеркала малюнків будь-якої складності.

Каталог зображень для художнього матування

Матування проводиться шляхом піскоструминної обробки і має ряд особливостей:

Малюнок.

Вибір малюнка обмежується лише Вашою фантазією. Це може бути тематичний малюнок, квіткова композиція або абстрактне зображення. Вибрати макет малюнка для нанесення Ви можете з нашого каталогу, або ж він може бути розроблений індивідуально по ваших ескізах.

Колір.

Технологія художнього матування являє собою не тільки нанесення малюнка в чорних і білих тонах, при нанесенні малюнка використовується широка палітра кольорів, а її комбінації безмежні.

Способи застосування.

Всі наші скляні конструкції за бажанням можуть декоруватися художнім матуванням: скляні фартухи, cкляні душові кабіни, cкляні перегородки та двері, дзеркала та інші предмети інтер'єру. Відмінною особливістю художнього матування є що матовою може бути або сам малюнок з прозорим склом, або матова поверхня з прозорим малюнком, а елементи малюнка можуть розташовуватися до в межах скла, так і бути продовженням на сусідньому.

Відкривши для себе художнє матування скла і дзеркал, ви відкриєте для себе дивовижні можливості в плані декору інтер'єру. Оригінальність і неповторність скляних конструкцій внесуть особливий колорит в ваше приміщення і зроблять його незабутнім.