Скляні маятникові двері за індивідуальними розмірами

Маятникові - це окрема група скляних дверей, які здатні відкриватися в обидві сторони (тобто «на себе» і «від себе»). Їх рекомендують використовувати в місцях, де проходить багато людей: адміністративних будівлях, торгових центрах, великих офісах, готелях, автосалонах. Надійність і безпека такої системи перевірена на тисячах об'єктів, тому їх можна встановлювати в будинку або квартирі.

Компанія «SOKOLGLASS» виготовить на замовлення маятникові скляні двері і встановить їх в якості міжкімнатних (ідеально для вузького коридору, невеликої гардеробної) або вхідних (в бутик в ТЦ або на вулицю).

Переваги маятникових дверей зі скла

 • Максимальна пропускна здатність - відкриваються на 180ᵒ.
 • Універсальність : заповнюють отвори шириною 3-4 м, підходять для маленьких кімнат і вузьких коридорів.
 • Висока ступінь прозорості - встановлюються без дверних коробок і наличників.
 • Надійність. Фурнітура запобігає зрушення і просідання, забезпечує плавний рух навіть при інтенсивній експлуатації (100-200 відкриттів в день).
 • Безпека. Гартоване скло не може поранити людину, оскільки розбивається на дрібні закруглені осколки. Руйнується тільки ударом кувалди.
 • Простота догляду. Миються простіше, ніж вікна, не страждають через використання побутової хімії.

Які маятникові двері можна купити в «SOKOLGLASS»?

У каталозі компанії представлено 8 видів скляних конструкцій з маятниковим механізмом. Вони підходять для заповнення проємів, які відрізняються розмірами і пропорціями.

Варианты маятниковых стеклянных дверей

Кожна конструкція індивідуальна, вартість маятникових дверей зі скла буде залежати від того, які петлі ви вирішите купити, від ширини і висоти скління, товщини полотна, кількості фурнітури.

Для мінімальної комплектації потрібні:

Крепление для маятниковых дверей

Маятникове кріплення для дверей створки до стелі й підлоги (по 2 шт. Для кожної створки). Забезпечує відкривання полотна в обидва боки на 180ᵒ.

Ручка для стеклянных дверей

Ручка або дві (в залежності від кількості стулок). У нас є різні варіанти дизайну ручок, а також версії з вбудованим замком.

Доводчик для маятниковых дверей

Підлоговий доводчик. Необхідний для утримання дверей у закритому стані (перпендикулярно до стіни). Забезпечує повернення двері в початкове положення протягом усього терміну служби. Монтується в рівень з підлогою, непомітний в інтер'єрі.

Замок с запиранием в пол

Підлоговий профіль з вбудованим замком. Зберігає приватність приміщення, не порушуючи загального вигляду конструкції. Це самий непомітний спосіб замикання скляних дверей.

У стандартний комплект входить італійська фурнітура. Але коли важливо вкластися в обумовлений бюджет можливе використання китайських кріплень, фітингів і ручок надійних перевірених виробників.

Розширений варіант комплектації включає такі елементи кріплення:

Скляні маятникові двері схема
 • More

  «Невидима» фрамуга на всю ширину дверей.

  Close
 • More

  Надійний затискної профіль для кріплення фрамуг і доборов.  Close
 • More

  Стильні ручки, зручні для людини будь-якого зросту.  Close
 • More

  Пристінні добори в тон дверного полотна, які регулюють розмір дверного отвору. У разі відсутності таких, конструкція комплектується конекторами типу "скло-стіна".  Close
 • More

  Фітинг кутовий з віссю.  Close
 • More

  Верхній фітінг італійського виробництва типу «скло-скло».  Close
 • More

  Нижній фітінг італійського виробництва з міцним механізмом.  Close
 • More

  Підлоговий доводчик, для повернення дверей в початкове положення.  Close
 • More

  Нижній профіль для надійної фіксації доборов.  Close

Для поділу квартири або великого офісу на функціональні зони підійде світлопрозора конструкція без замикаючих елементів.

Які варіанти скляних дверей з маятниковими петлями віддали перевагу інші клієнти можна побачити у фотогалереї.

Маятникові скляні двері в торговом центре Стеклянные маятникоые двери в офисе Маятниковые двери из стекла под 45град Маятникові скляні двері с глухим элементом Маятниковые двери стекляные с художественным матированем Двери маятниковые стеклянные с рисунком Маятникоые двери в коридоре Маятникові скляні двері с черными полосами

Зробіть замовлення в «SOKOLGLASS»

Співпраця зі скляною компанією гарантує:

Преимущества компании СОКОЛГЛАСС

Вирішили купити маятникові скляні двері індивідуального розміру? Замовте розрахунок вартості конструкції зі скла у менеджера компанії «SOKOLGLASS» особисто, по телефону або в електронному листі: