Розсувні скляні двері від виробника

Розсувні скляні двері в офісі - це показник стилю компанії, прагнення до розвитку і високого статусу керівництва фірми. А в інтер'єрі будинку або квартири вони стають арт-об'єктом, який притягує захоплене увагу кожного гостя.

Компанія «SOKOLGLASS» пропонує вам купити скляні міжкімнатні або душові розсувні двері за ціною виробника. Володіємо досвідом виготовлення і установки перегородок різної конструкції в приватних будинках, квартирах, офісах, бізнес-і торгових центрах. Даємо гарантію на роботу 1 рік і забезпечуємо післягарантійне обслуговування.

Варіанти конструкції розсувних дверей зі скла

Варианты раздвижных дверей

Можливе виробництво виробів з кількістю стулок від 1 до 4 (в душових до 2-х). Їх розмір варіюється в залежності від параметрів підготовленого отвору. За бажанням клієнта створюємо панорамні стіни з більшої кількості прозорих панелей.

Хочете побачити, як виглядає кожна конструкція в приміщенні? Подивіться відео про виготовлених нами розсувних міжкімнатних дверях зі скла, які були встановлені на замовлення клієнтів.

Для бажаючих вивчити вподобаний проект детально, представлена фотогалерея.

Переваги розсувних скляних дверей від «СОКОЛГЛАСС»

Закаленное стекло

Надійність:
виготовлені зі скла товщиною 8-10 мм

Розсувні скляні двері

Якість проектування та монтажу:
точність до 1 мм, гарантія на роботу 1 рік.

Двери раздвижные стеклянные

Різноманітність дизайну і конструкції:
реалізовано 375 унікальних проектів

Крім того, наші клієнти відзначають такі переваги продукції:

  • Індивідуальні розміри. Виготовимо великі розсувні скляні двері (якщо вам потрібно забезпечити панорамний вид) або вузьку перегородку (коли треба відокремити робочий куточок у вітальні). Проект розробляється тільки після ретельного виміру існуючого отвору.
  • Універсальність. Завдяки різноманітності дизайну добре виглядають в приміщенні будь-якого стилю і призначення. Можна купити їх для використання в якості розсувних дверей для душа або скляної шторки для ванної.
  • Надійна фурнітура. Італійська система кріплення (відкрита або прихована за декоративною планкою) забезпечує легку і безшумну роботу двері на десятки років.
  • Стильний і оригінальний вигляд. Дизайнер допоможе підібрати конструкцію розсувних дверей зі склом, колір і ступінь матирования полотен, які найкраще підійдуть для інтер'єру. За бажанням клієнта на них може повторюватися малюнок шпалер або мотив картини.
  • Доступна вартість. Ціна розсувних скляних дверей і перегородок розраховується залежно від кількості стулок, виду кріплень, товщини скла і виду прикрас. Тому при необхідності ми підберемо поєднання, підходяще вам за якістю і вартістю.
Скляні розсувні двері

Хочете купити скляні двері для ефектної вітальні, домовитися про їх встановлення в межах Києва, або замовити розрахунок вартості оригінальних дверей у ванну? Звертайтеся в компанію «SOKOLGLASS», і ми втілимо ваші плани: