Душові кабінки зі скла на замовлення

Кращий спосіб підкреслити індивідуальність ванної і при цьому раціонально використовувати її площу - замовити цільноскляну душову кабінку як альтернативу гідробоксі зі склом. Завдяки різноманіттю технік декорування, вона здатна стати головною «родзинкою» інтер'єру.

Компанія «SOKOLGLASS» виготовить на замовлення душову кабіну або перегородку зі скла потрібного розміру, форми і дизайну. Використовуємо скло на 8-10 мм і міцну фурнітуру. У Києві можлива установка з гарантією 1 рік.

Чим приваблюють душові кабінки зі скла?

 • Фурнитура для стеклянной душевой кабины

  ДОВГОВІЧНІСТЮ
  Термін служби скляної перегородки - до 80 років. За цей час вам довелося б купити 14 пластикових або 27 тканинних шторок.

 • ГІГІЄНІЧНОСТЮ
  Скло стійке до високої вологості, на ньому не з'являється цвіль. Відгуки про душові кабінки з матовим і прозорим склом підтверджують: завдяки спеціальній обробці, на матеріалі не залишаються сліди від крапель, вапняний наліт і патьоки.

  Варианты стекол
 • Матовое стекло

  РІЗНОМАНІТНІСТЮ ДИЗАЙНА
  Наша компанія може запропонувати вам 3 ступеня матування загартованого скла, 4 варіанти відтінку матеріалу і 17 видів конструкції кабінки. Вибір візерунків для матування і кольорів для тонування обмежений лише фантазією. Створюємо проект кабінки з урахуванням дизайну плитки у ванній.

 • ІНДИВІДУАЛЬНИМИ РОЗМІРАМИ
  Ми не обмежуємося типовими розмірами піддонів. Створюємо як прозорі перегородки 200х80 см, так і душові кабінки з дверцятами з матового скла 90х90 і більше. Якщо ванною кімнатою користуються люди похилого віку, ми зробимо безпечну кабінку без порога.
  Варіанти скляних душових кабін

  Индивидуальные душевые кабины
 • Доступная цена

  СПІВВІДНОШЕННЯМ ЦІНА / ЯКІСТЬ
  Якщо ваш бюджет обмежений, інженер підбере конструкцію, фурнітуру та вид скла (товщиною не менше 8 мм), щоб забезпечити термін служби перегородки або кабінки до 50 років. Кожен клієнт «SOKOLGLASS» отримує виріб, відповідаючий йому по виду, розміру і ціною.

Хочете побачити, як виглядають наші душові кабіни з прозорого або матового скла з візерунком - ознайомтеся з фото виконаних робіт (ціну кожного виробу можна уточнити по телефону).

Більше фотографій скляних душових кабін

Скляні душові кабінки від «SOKOLGLASS»

Готові приступити до вибору? Тоді натисніть

Варіанти скляних душових кабін

Розсувні душові кабіни зі скла

Клієнти рекомендують нашу компанію друзям, тому що ми:

 • Створюємо індивідуальний проект. Інженер з точністю до 1-2 мм розрахує розміри конструкції, щоб перегородка або душова кабінка зі скла була зручною для всіх членів вашої родини (з урахуванням розмірів ванної, зросту і комплекції людей).
 • Грамотно встановлюємо конструкцію. Її довговічність і ергономіка на 68% залежать від правильності установки. Наші майстри виконують якісний монтаж, тому ми даємо гарантію на роботу 1 рік.
 • Використовуємо надійні матеріали. Душова кабінка зі скла товщиною 8-10 мм в комплексі з італійською фурнітурою служить десятиліттями.
 • Забезпечуємо післягарантійне обслуговування. Ми не займаємося ремонтом гідробоксів інших фірм, але завжди готові надати допомогу своїм клієнтам, коли потрібно замінити скло з малюнком на прозоре, оновити ущільнювачі душової кабіни, змінити систему відкривання і т.д.

Щоб обговорити проект з інженером або порадитися з консультантом з приводу виготовлення душової кабіни зі склом, телефонуйте в «SOKOLGLASS» за номерами вказаними нижче