Види і розміри скляних душових кабін

Коли готові душові кабіни не підходять за розміром, оформленням (наживо або на фото), ціною або надійностю, варто замовити індивідуальний скляний виріб. Так ви зможете отримати дійсно красиву і зручну конструкцію, здатну прослужити 50 років і довше.

Душевые кабинки на заказ

Компанія «SOKOLGLASS» виготовляє скляні душові кабіни на замовлення точно за розмірами і з урахуванням вимог до зовнішнього вигляду. В каталозі - понад 17 видів конструкцій, але для кожного клієнта ми створюємо індивідуальний проект. Наші монтажники самі доставляють і монтують панелі зі скла на об'єкті. Гарантія на роботу - 1 рік.

Конструкція і розміри душових кабін?

Наші дизайнери розробили такі види перегородок і кабінок.

Перед тим, як вибрати один з них, рекомендуємо взяти до уваги такі нюанси:

 • Висота. Перегородка повинна бути на 5-10 см вище рівня душового розпилювача (якщо він не вмонтований в стелю). Чим більше зріст членів сім'ї, тим вище кабінка вам знадобиться.
 • Площа. Розмір душової кабіни для маленької ванної кімнати повинен бути невеликим, але якщо комплекція власника не дозволяє комфортно використовувати компактну кабіну, варто збільшити її площу. Можливо, потрібно відмовитися від ванни і облаштувати простору кабінку з глибоким піддоном.
 • Ширина дверей. У кутових душових кабінах рекомендуємо застосовувати розсувні дверцята шириною не більше 80 см, оскільки полотно більшого розміру надає занадто сильне навантаження на петлі. Якщо ви хочете, щоб отвір відкривався повністю, можна використовувати розсувну систему або зробити двоє розпашних дверцяц.
 • Особливості приміщення. Важливо врахувати не тільки розміри самої ванної кімнати, але і ширину коридору в квартирі і під'їзді. Через вузький прохід майстри просто не зможуть пронести масштабні полотна.
 • Оформлення кімнати. Прозоре і матове скло добре поєднується з усіма стилями інтер'єру. Якщо ви хочете зробити скляну душову кабіну родзинкою у ванній, можна підібрати бронзове (для кімнати в теплих тонах) або графітне скло (для сучасної обстановки в чорно-білих відтінках). Добре виглядають кабінки з візерунковим матуванням, яке повторює орнамент на плитці.

Хочете побачити, як скляні душові кабіни без піддону виглядають в інтер'єрі - подивіться відеоряд з фото наших готових робіт.

Загальні риси кабінок від «SOKOLGLASS»

 • Надійність

  Надійність.
  При проектуванні скляної душової кабіни ми забезпечуємо максимальну жорсткість конструкції, щоб при побутовому використанні не було ризику пошкодити полотно або фурнітуру. Наприклад, скляні панелі з нижнім профілем доповнюються штангою, щоб надійно закріпити верхній край полотна. Якщо профіль утворює раму або є можливість зафіксувати панель до стелі, штанги не застосовуються.

 • Збільшена товщина скла.
  У готових душових кабінках використовується пластик, акрил або скло товщиною до 6 мм. Тому прозорі панелі нерідко розбиваються вже на 2-3-ий рік експлуатації. Ми застосовуємо гартоване скло підвищеної міцності товщиною 8 мм. Термін його служби - 50-80 років.

  Товщина скла.
 • Антікапля

  Обробка засобом «Антікапля».
  На прозорому склі можуть залишатися сліди бризок, які потрібно протирати після кожного використання душової кабінки. Щоб полегшити експлуатацію, ми наносимо на скло спеціальний засіб. Воно утворює повністю прозору водоовідтовкуючу плівку, завдяки якій краплі і забруднення не залишають слідів. Кабінка залишається красивою тривалий час без особливого догляду.

Хочете купити скляну душову кабіну, уточнити можливі розміри, ціни або показати фото для прикладу? Звертайтеся в «SOKOLGLASS», ми виготовимо саме те, що вам потрібно.