Вхідні двері зі склом для офісів, бізнес - центрів і заміських будинків. Види скляних дверей
  • Переглядів: 4499
  • Дата: 2017-07-10 13:00:00

Вхідні двері зі скла

У сучасних дизайнерських проектах фахівці віддають перевагу чіткості ліній, необмеженого простору і елементів, які роблять акценти на загальному тлі. До таких складових можна віднести і вхідні двері зі склом, як на фото, активно використовуючи їх для оформлення готелів, ресторанів, аеропортів, державних або ділових установ.

Види вхідних груп

Вхідні скляні двері представляють собою складні конструкції з додаванням навісів, веранд, рекламних щитів, інженерних елементів і інших деталей. В залежності від призначення вхідної групи та архітектури будівлі застосовуються:

Особливості дверей із скла

Скляні вхідні групи виконані з міцного матеріалу, товщиною до 10 мм і бувають цільними або обрамлені алюмінієвим профілем. Сучасні технології дозволяють прикрашати скло картинами, об'ємними аплікаціями або матувати різним кольором. Такі двері чудово зберігають тепло, мають звукоізоляцією і захистом від морозу або опадів.

Двері доповнять загальний фасад будівлі, зроблять акцент на окремих елементах і чудово впишуться в інтер'єр приміщення.

Уточнити додаткову інформацію, як вибрати вхідні двері зі склом або зробити замовлення можна в компанії «SOKOLGLASS», звернувшись до представників за телефоном (067) 456 14 92.