П`ятикутна скляна душова кабіна. Ідеальне рішення для невеликих ванних кімнат
  • Переглядів: 4506
  • Дата: 2017-09-20 09:20:00

П`ятикутні скляні душові кабіни

Скляні душові кабіни вже давно і міцно увійшли в наше життя. Їх переваги перед стандартною ванною очевидні. Однак з усіх моделей і різновидів душових кабінок, мабуть, самої ергономічної є конструкція з п'ятикутною піддоном.

Розмір такого піддону може бути різним, а двері і стінки для душової кабіни виготовляються із загартованого скла або іншого матеріалу. Головною умовою є точне дотримання двох внутрішніх кутів, які знаходяться між дверима і бічними гранями конструкції. Їх значення має бути 135 °. Цю деталь важливо враховувати при виготовленні піддону.

Переваги п'ятикутних душових кабін

Незважаючи на гадану громіздкість, ілюзія якої створюється за рахунок більшої кількості кутів і граней, п'ятикутна кабіна істотно заощаджує простір. Цей факт робить її привабливою покупкою для власників малогабаритних ванних кімнат.

До переваг п'ятикутних душових кабін відноситься:

  • Економія простору ванної кімнати.

  • Зручність під час купання.

  • Оригінальний зовнішній вигляд.

П'ятикутна конструкція дозволяє заощадити ще більше місця, ніж квадратна. Вся справа в тому, що при такому розташуванні один кут виходить скошеним, що звільняє додаткову частину простору поряд з кабіною. До того ж така форма додає інтер'єру оригінальності і гарантовано виділить вас серед знайомих і друзів.

Очевидно, що п'ятикутна скляна душова кабіна - це ідеальне рішення для невеликої ванної кімнати. Задати питання по установці або вибору такої конструкції можна по тел .: (067) 456-14-92.