Скляні розсувні душові кабіни. Модна економія простору в малогабаритних ванних кімнатах
  • Переглядів: 2915
  • Дата: 2017-09-20 09:00:00

Скляні душові кабіни розсувного типу

Душові кабіни з розсувними дверцятами завоювали популярність завдяки своїм компактним розмірам і різноманітності моделей. Такі кабінки підходять для використання як у великих, так і в малогабаритних ванних приміщеннях. Хтось вважає за краще індивідуальне виготовлення душових кабін зі скла на замовлення , інші купують готові варіанти. Незалежно від цього, всі залишаються задоволені результатом.

Що ще привертає увагу покупців до розсувним кабінок? У даній статті ми докладніше розглянемо переваги і особливості цих конструкцій.

Головна перевага розсувних дверей

Хоча двері для душової кабіни бувають не тільки розсувні, купити модель саме з цим типом відкривання віддає перевагу більшість покупців з ванними кімнатами невеликих розмірів. Чому?

З цих причин розсувні двері для скляної душової кабіни вирішують купити володарі компактних ванних приміщень, які хочуть використовувати доступний простір з максимальною ефективністю.

Розсувні душові кабіни можна сміливо назвати ідеальним рішенням для санвузлів, які не можуть похвалитися великою площею. Виникли питання по розсувним моделям дверей для душових кабін? Задайте їх представникам «Sokolglass»: (067) 456-14-92.