Як вибрати душову кабіну (скло, розміри, фурнітуру)? На що звернути увагу?
 • Переглядів: 4151
 • Дата: 2017-04-25 13:25:00

Як вибрати душову кабіну зі скла?

Скляна душова кабіна - прекрасна альтернатива традиційній ванні, так як займає менше простору, дозволяє швидше і ефективніше виконати гігієнічні процедури, скорочує приблизно в 5-6 разів витрат води. В даному випадку важливо правильно вибрати скло та інші складові для душової кабіни серед величезного розмаїття варіантів, пропонованих виробниками.

Поради щодо вибору душових кабін

Перед тим як купити даний пристрій, зверніть увагу на наступні параметри:

 • РОЗМІР

  Важливо враховувати площу ванної кімнати, а також вага і зріст людей, які будуть приймати душ. Конструкція не повинна заповнювати весь простір і заважати руху при її використанні. Оптимальний розмір для скла душової кабіни - 90 см х 90 см
 • ПІДДОН

  При відсутності звичайної ванни радять віддавати перевагу скляній душовій кабіні з глибоким піддоном, так як її можна використовувати як міні-ванну. Але якщо пристрій призначений для літніх людей краще взяти низький піддон.
 • СКЛО

  Для душової кабіни можна вибрати звичайне декоративне скло, але ідеальний варіант - гартоване. Такий матеріал стійко переносить механічні дії і різкі температурні перепади, служить до 80 років.
 • ДВЕРІ

  Двері для душових кабін зі скла можуть відкриватися по-різному: розпахуватися чи розсуватися. Перший варіант простіший, другий - більш зручний (особливо для малогабаритних кімнат).

Ще один момент - фурнітура для душових кабін зі скла (ручки, кріплення для скла, ролики і т.д.). Радять не економити на фурнітурі і вибирати продукцію від перевірених брендів.

Залишилися питання, яку декорацію для скла душової кабіни вибрати, які функції здатні виконувати пристрої, зв'яжіться з консультантом компанії «Sokolglass» за контактним номером: (067) 456-14-92.