Розпашні (маятникові) скляні перегородки. Різновиди конструкцій
 • Переглядів: 3340
 • Дата: 2017-05-20 13:30:00

Цільноскляні перегородки з розпашними дверима

Розпашні (маятникові) скляні перегородки застосовуються в якості дверей в приватній квартирі, офісі, в будь-якій кімнаті. Вони вмонтовуються в заздалегідь підготовлений отвір без коробки. Подібні двері-«маятник» відкриваються у обидві сторони (всередину та назовні).

Різновиди маятникових скляних перегородок

Разработано огромное количество вариантов изготовления и размещения маятниковых стеклянных дверей (конструктивных, декоративных). Из основных видов таких конструкций стоит выделить:

 • Двері з однією стулкою

  Оптимально підходить для стандартного отвору 900х2100 мм. Міжкімнатні скляні перегородки, двері виготовляються з прямокутною або арочної форми фрамугою, з добіром.
 • Двері з 2 стулками

  Варто використовувати для отвору, що перевищує стандартні параметри. Можливі варіанти маятникових скляних дверей: 2-ма однаковими або різного розміру стулками, окремо з фрамугою, добіром (або в комплекті).
 • Кріплення петель

  Використовується стандартний варіант – з бічними петлями або більш незвичайний – по вертикалі. Другий вид застосовується з підлоговим доводчиком. Останній використовується з фіксатором відкритого положення або без нього.
 • Розміщення замку

  Виділяють:
  − стандартне (замок біля або в самій ручці);
  − верхнє, нижнє розташування (замикання в стеля, підлога).

Розпашні двері з маятниковим механізмом можуть бути окремо стоячими або частиною цільноскляної перегородки. В якості декору можна використовувати матове, тоноване скло, з піскоструминною обробкою.

Додаткові питання по темі можна поставити співробітникам компанії «Sokolglass», а також подивитися на сайті фото скляних зсувних скляних перегородок в інтер'єрі квартири, офісному приміщенні. Для консультації телефонуйте: (067) 456-14-92.